Oyun Haberleri

Aranıyor: Ölü, Derinlemesine Bitirici Fragmanını Aldı

Wanted Dead Logo-2

Yaklaşan oyun Aranıyor: Ölü kaygan bitirici hareketlerine odaklanan ayrıntılı bir fragman yayınladı. Fragman, zorlu üçüncü şahıs hack-and-slash savaş mekaniklerini detaylandıran önceki bir klibi takip ediyor. Aranıyor: Ölü iyi kullanıldığında bir vermek John Wickbenzeri bir deneyim.


İlk olarak 2021’de duyurulan, Aranıyor: Ölü Soleil Game Studios tarafından üzerinde çalışılıyor. Stüdyo, daha önce üzerinde çalışmış olan Yoshifuru Okamoto tarafından kuruldu. Ölü ya da diri 4 ve Ninja Gaiden. Soleil Game Studios zaten yayınladı Samuray Jack: Zaman İçinde Savaş, Naruto’dan Boruto’ya: Shinobi Forvetve ninjalastüdyonun şık aksiyona keskin bir şekilde odaklandığını gösteriyor. Aranıyor: Ölü oyuncular, bir siberpunk komplo planı üzerinde çalışan bir Zombie Unit polis ekibinin bir üyesi olan Hannah Stone rolünü üstlenecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yeni Wo Long: Fallen Dynasty Fragmanı Yoğun Patron Dövüşünü Gösteriyor

Fragman soğukkanlı bir şekilde “Öldürmeniz gerektiğinde bunu şık bir şekilde yapın” diyor. Aranıyor: Ölü belirli ve çeşitli düşmanları yenmek için her ikisinin de kullanılması gerekecek, atışla dengelenmiş, oyuncuyu yakın mesafeli çatışmaya sokan, yoğun bir dövüşe sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Benzer şekilde, fragman, bitiricilerin belirli düşmanlar veya çevresel ölümler ve “durumsal öldürmeler” için bazı benzersiz bitiriciler ile çeşitli ve bağlama özel olacağını bildirir. 50’den fazla bitirici, bir grup kendini işine adamış dublör tarafından 100 saatin üzerinde hareket yakalama aldı ve filmdeki dublörlere benzer bir film deneyimi vaat etti. John Wick. Bitirenler sadece gösteriş için değil, aynı zamanda Hannah Stone’un sağlığına kavuşmasına da yardımcı oluyor ki bu, pek çok heybetli düşmanla dolu bir oyunda çok faydalı olmalı.

OKU  Microsoft, Activision Blizzard Anlaşması Üzerinden AB'ye Uzlaşma Sunuyor

Anlatım, bu bitiricileri gerçekleştirmenin “kazanmak için X’e basmak kadar kolay” olmayacağını, ancak yakında oyuncunun cephaneliğinin bir parçası haline geleceğini söyleyerek devam ediyor. Erken bir kilit açma, Hannah’nın kademeli düşmanlardan oluşan bir alanı temizlemek için bir zincir bitirici gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır. Bu düşmanların görünmez bir dayanıklılık çubuğu olacak ve bu, oyuncu onlarla savaşırken sonunda sendelemeden önce yavaş yavaş bozulacak; işte o zaman Hannah bitirici hamleleri yapabilecek. Yöntem, patron dövüşlerini biraz anımsatıyor. Sekiro: Gölgeler İki Kere Ölür, özellikle de son dakika savuşturmaları düşmanların dayanıklılığını tüketmede büyük bir rol oynayacak şekilde ayarlandığından. Fragman, oyunun, genel bir hareket, üzerlerinde düşmanın silahını kullanan bir hareket veya çevresel bir öldürme olsun, kullanılacak en iyi bitiriciyi hesaplayan bir bitirici algoritmasına sahip olduğunu söylemeye devam ediyor, algoritma her biri yeni bir şey seçmelidir. Böylece oyuncular aynı hareketlerin tekrarını görmezler.

Kült klasik gibi oyunlar Uyuyan köpekler çevresel olarak büyük alt etmelere sahipti, ancak zamanın sınırları nedeniyle oyuncular genellikle aynı animasyonları defalarca izlediler. Gişe rekorları kıran hitler bile Savaş tanrısı aynı animasyonları tekrar tekrar kullandı. Aranıyor: Ölü her karşılaşmayı benzersiz ve içgüdüsel hissettirecek şekilde ayarlanmıştır.

Aranıyor: Ölü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 14 Şubat’ta çıkıyor.

DAHA: Why Wo Long: Fallen Dynasty, Team Ninja’nın Şimdiye Kadarki En Zor Oyunu Olacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir