Oyun Haberleri

PS Plus Premium, Persona 5 Royal Deneme Sürümünü Ekliyor

persona 5 royal ps plus trial

Premium katmandaki PlayStation Plus aboneleri, yeni bir deneme sürümünden yararlanabilir ve oynayabilir Kişi 5 Kraliyet, son birkaç yılın en yüksek puan alan oyunlarından biri. Ekstra ve Premium üyeler, PS Plus Essential kullanıcılarına sunulan ücretsiz aylık oyunların yanı sıra bazı bonus özellikler alır. Bu daha yüksek seviyelerdeki aboneler, PS5 ve PS4 oyunlarından oluşan devasa bir katalogdan seçim yapabilir ve Premium üyeler ayrıca belirli PS1, PS2 ve PSP oyunlarına erişebilir.


Ayrıca PS Plus Premium kullanıcıları, sınırlı süreli deneme sürümlerini indirerek oyunları birkaç saatliğine deneyebilirler. Bu süre oyunlar arasında değişir, ancak çoğu iki saatlik bir süre için kullanılabilir, hatta bazıları beş saatlik bir deneme sunar. Örnek olarak, PS Plus aboneleri aşağıdaki gibi oyunlar oynayabilir: Marvel’in Geceyarısı Güneşleri ve Sonumuz Bölüm 1 her biri iki saat boyunca, oyuncuların satın almayla ilgili bir karar vermeden önce bunları denemelerine izin verir. PS Plus Premium, bu neslin en yüksek reytingli oyunlarından biri için şimdi yeni bir deneme sürümü ekledi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Daha Fazla Persona Film Müziği Hit Spotify

PlayStation Game Size tarafından belirtildiği gibi, PlayStation Plus’ın Premium katmanındaki hayranlar, dört saatlik deneme sürümünü indirebilir. Kişi 5 Kraliyet hiçbir ekstra ücret ödemeden. Bu deneme süresi, oyuncular oyuna başlar başlamaz başlar ve zamanlayıcının durması için kullanıcıların uygulamayı kapatması gerekir. Abonelerin dikkat etmesi gerekenler Kişi 5 Kraliyet son derece uzun bir oyundur ve bazı kullanıcıların ana hikayeyi bitirmesi 100 saatten fazla sürebilir.

OKU  Dwarf Fortress, Steam'de 600.000 kopya sattı

Dört saatlik deneme, PS Plus abonelerine uygulamalı bir oyun deneyimi sunacak olsa da, muhtemelen girişi bitirmek için yeterli olmayacak. İlk birkaç saat Kişi 5 Kraliyet dünyayı, karakterleri ve oyun mekaniğini oluşturmak için çok zaman harcadığı için ara sahnelerle doludur. Oyunculara kabaca 5 saatlik işarette günlük aktivitelerini seçme özgürlüğü verilir, bu nedenle kullanıcılar ara sahneleri atlamadıkça günlük zaman yönetimi sim özelliği deneme sırasında açılmayabilir.

Yine de 1. sarayın ana hikaye kancasını kurmak için yeterlidir. Kişi 5 Kraliyet ve oyunculara çeşitli savaş sistemleri hakkında fikir verir. Yalnızca temel oyunu oynamış olan hayranlar, zaten bazı değişikliklerle karşı karşıya kalacaklar. Kişi 5 Kraliyet, yeni karakter Kasumi Yoshizawa ile ilk saat içinde tanıtımını yapıyor. Üssünden gelen kullanıcılar Kişi 5 ayrıca geliştirilmiş kare hızını ve diğer bazı yaşam kalitesi iyileştirmelerini de fark edecektir. Asil sürüm.

Kişi 5 Kraliyet PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: PS5’teki En İyi 5 JRPG

Kaynak: PlayStation Store

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #693: 13 Mayıs Cumartesi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir