Oyun Haberleri

Mod geliştiricilerin GTA: San Andreas’tan CJ’yi Armored Core 6’ya eklemesi bir günden kısa sürdü

GTA San Andreas protagonist CJ as a mech in Armored Core 6

Tam olarak “Doom bu patateste koşabilir mi” düzeyinde değil, ancak GTA: San Andreas’ın kahramanı CJ’yi oyunlara koymak başlı başına bir meme. Dark Souls’u CJ olarak oynayabilirsinizizleyebilirsin CJ ve Big Smoke Sekiro’da düello yapıyorve mod geliştiriciler bunu bile başardılar CJ’yi The Legend of Zelda: Breath of the Wild’a koy.

FromSoftware’in Armored Core 6: The Fires of Rubicon’u daha dünden beri piyasadaydı ve o zamanlar mod yapımcıları Dropoff ve TKGP’nin aklında tek bir şey vardı: mecha-CJ. Mod ne yazık ki henüz NexusMods’ta veya diğer sitelerde görünmüyor, bu da iyi olabilir. Bu şey derinden lanetlidir (video aşağıdadır). CJ’yi Stray’de bir kedi olarak görmenin kötü olduğunu düşündüm ama bir makine olarak durum daha da kötü; genç kahramanımızın boyutları uzatılmış ve Metal Gear’ı aşabilecek bir silaha dönüşmüş durumda.

Ortak yaratıcı Dropoff, yukarıdaki Sekiro CJ modunda yer alan bir CJ uzmanı gibi görünüyor ve aynı zamanda Shrek’i bir şeylere dahil etmekten hoşlanıyor gibi görünüyor. Herkesin bir hobiye ihtiyacı vardır ve sanırım bu konuda yazan da benim, öyle değil mi? Ayrıca bunu ararken artık şunu yapabileceğinizi keşfettim: Street Fighter 6’da CJ olarak oynayınen azından dünyaya yayınlamak daha sağlıklı bir şey olurdu Chun Li’nin çıplak modundan daha.

Armored Core 6’ya gelince, Bandai Namco onun beklentileri konusunda iyimser ve muhtemelen bunun da iyi bir nedeni var. PCG’nin yerleşik makine uzmanı Wes Fenlon oyuna %87 parlak bir puan verdi“FromSoftware’in makine sevgisine dönmesi on yıl almış olabilir, ancak beklemeye değdi: Armored Core 6 bir “saçmalıklarımıza geri döndük” smaçıdır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Killing Floor 3, Unreal Engine 5'teki 'korkunç bir grafik vizyon'