Oyun Haberleri

Wordle bugün ipucu ve cevap: #587, 27 Ocak’ı çözelim

Today

Burada 27 Ocak (587) Wordle’ı çözmek isteyip istemediğiniz kadar yardım bulacaksınız. (yeni sekmede açılır). Doğru yönde küçük bir eşya mı tercih ediyorsunuz? O zaman hemen aşağıda yazılı ipucuna bir göz atın. Günlük oyununuzu geliştirmeyi mi umuyorsunuz? Bu sayfada genel ipuçları bulacaksınız. Acele cevaba mı ihtiyacınız var? Sadece bir tık uzakta.

Bu, doğru fikre sahip olduğum, ancak sonuna kadar görmek için yeterli tahminde bulunmadığım günlerden biriydi ve bu, sonunda tam bir yeşillik satırından sadece iki harf aldığım anlamına geliyordu. Son tahminim, doğru cevaptan daha az geçerli değildi ve Wordle’ı bu kadar öngörülemez ve heyecanlı kılan da bu biraz şans.

Kelime ipucu

27 Ocak Cuma için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ı, gelecekte gerçekleşecek bir şey hakkında endişelenmek, kaygılanmak veya mutsuz olmak anlamına gelir – büyük bir kredi kartı faturasından önemli bir iş görüşmesine kadar her şey.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünün Wordle yanıtında tekrarlanan mektuba dikkat edin.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

İyi bir başlangıç ​​kelimesi, günlük bulmaca ile zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir, ancak bir kez temel bilgilere sahip olduğunuzda, Wordle’ın bu galibiyetlerini çivilemek çok daha kolaydır. Ve günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zafer gibisi olmadığından, doğru yola girmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

 • İyi bir açılış tahmini, benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin bir karışımını içermelidir.
 • Taktik bir ikinci tahminle harf havuzunu hızla daraltın.
 • Cevapta birden fazla görünen harflere dikkat edin.

Wordle ile zamana karşı yarış yok, bu yüzden cevap için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boş geliyorsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süre uzaklaşmak, bir galibiyet ile gri kareler dizisi arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 587 cevabı nedir?

Cuma günü kimse kaybetmemeli. 27 Ocak (587) Kelimesinin Cevabı ENDİŞE ETMEK.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 26 Ocak: ETLİ
 • Ocak 25: MISIR
 • 24 Ocak: SAYMAK
 • 23 Ocak: SAKINMAK
 • 22 Ocak: matey
 • 21 Ocak: SÖZLÜK
 • 20 Ocak: DEĞİŞİKLİK
 • 19 Ocak: MÜKEMMEL
 • 18 Ocak: PAZI
 • 17 Ocak: EVLAT EDİNMEK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

OKU  Stalker 2 geliştiricisinin en son yenilgisi, ofisinin üçte birini yok eden bir yangın oldu, ancak ekibin 'daha önce olduğundan daha kötü bir durumla uğraştığı' konusunda ısrar ediyor

Malısın güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.