Oyun Haberleri

World of Warcraft Oyuncuları Spam ve Altın Satan Reklamlardan “Taciz Ediyor”

world-of-warcraft

Birçok World of Warcraft oyuncular, spam gönderenler ve altın satan reklamlar tarafından “taciz ediliyor” ejderha uçuşu ilk günlerinde yaptıkları gibi genişleme dönemi Klasik. Activision Blizzard’ın getirdiği yasaklarla bu sorunların önüne geçildiği düşünülse de World of Warcraft MMO’nun ilk günlerinde başlayan altın çiftlikleri, botlama ve açık artırma, bugüne kadar devam ediyor.


rağmen birkaç World of Warcraft bu ay sohbet menülerinde ürünlerinin reklamını yapan altın çiftçileriyle ilgili sorunlar bildiren oyuncular, diğer genişletmelerde de aynı şeyi gördüklerini, ancak bunun daha kötü olduğunu belirttiler. ejderha uçuşu. Her yeni akınla birlikte World of Warcraft oyuncular, altın satıcıları sohbet kanallarında giderek daha müdahaleci hale geliyor. Maksimum seviyeye ulaşan oyuncular World of Warcraft: Dragonflight reklamverenlerin Activision Blizzard MMO’da bulunan araçlarla giderek daha kurnaz hale gelmesi nedeniyle özellikle bu mesajlarla ilgili sorunlarla karşılaşıyorlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: World of Warcraft Player, Ünlü Windows XP Arka Planını Yeniden Oluşturmak İçin Oyunu Kullanıyor

bu World of Warcraft altın satıcıları, genel, arama grubu ve ticaret gibi uzun süredir sıkıntılı sohbet kanallarına sahiptir, ancak ejderha uçuşu hayranlar, reklam yapabilecekleri garip yeni bir yol fark ediyorlar. birçok iken World of Warcraft: Dragonflight hayranlar en son genişletme için heyecanlarını dile getirmeye devam ederken, diğerleri farklı oyun içi menülerdeki istenmeyen postalara dikkat çekiyor. Tipik olarak görüntülenen takvimi kullanma World of Warcraft etkinlikler, baskın sıfırlamaları, lonca bildirimleri ve daha fazlası, altın çiftçileri ve destek toplulukları, seviye sınırı olan oyunculara mesajlarını daha verimli bir şekilde alıyor.

OKU  MiHoYo'ya bana bundan daha fazlasını göstermesi için yalvarıyorum Zensiz Bölge Sıfır

Hizmet satmak için yeni bir spam yöntemi. vay’dan

Takvimdeki davetleri artırmak geri döndü :/ wow’dan

Boost daha popüler hale geldi World of Warcraft Activision Blizzard’ın resmi seviye yükseltmeleri sunmasına rağmen zamanla. Bir World of Warcraft: Dragonflight hayran, genişlemenin maksimum seviyesi olan 70. seviyeye ulaştıktan sonra, oyun içi takvimlerinin, ilk baskını olan Vault of Incarnates’e atıfta bulunan “WTS Vault run” gibi şeyler söyleyen bildirimlerle yanıp sönmeye başladığını belirtti. ejderha uçuşu.

bir sürü iken World of Warcraft oyuncular, Activision Blizzard MMO’nun canlı ve klasik sürümlerinde spam artışını görmeye devam ediyor, geliştiriciler yeni bir yasaklama dalgası veya takvim kullanıcı arayüzünde bir düzeltme için hazırlık olarak hayran geri bildirimleri topluyor olabilir. Birçok World of Warcraft hesaplar yıllardır altın toplama ve artırma nedeniyle zaten yasaklandı, ancak sorunun devam etmesi, reklamverenlerin ürünlerini satmanın yeni yollarını bulmaya devam edeceklerinin kanıtı olabilir.

World of Warcraft şimdi PC için kullanılabilir.

DAHA: World of Warcraft’ın Seviye Atlama Deneyimi İçin Biraz Çalışma Gerekiyor

OKU  "Birinin 2006'da mürekkep püskürtmeli yazıcılarıyla yaptığı bir gömlek gibi": Hayranlar Konami'nin yeni Silent Hill 2 kıyafetinden nefret ediyor (ama yanılıyorlar)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.