Oyun Haberleri

İnsanlar, Halo Infinite için hayran yapımı bu Whiterun haritasına övgü yağdırıyor

An image of Ethan Hibbs

Skyrim korumayı bozdu. Artık güneşin altındaki her platformda birden çok kez yayınlamakla yetinmeyen Bethesda’nın opus’u artık diğer oyunlara da sızıyor. En azından, Halo: Infinite’in Forge modunda yaratılan Skyrim’in Whiterun’unun inanılmaz derecede ayrıntılı bir yeniden yaratımını kontrol ettikten sonra benim anlayışım bu. Son olarak, bir roketatar yükleyebilir ve Nazeem’e ne istediğini gösterebilirsin. gerçekten Cloud District’i düşünün.

tarafından tespit edildi Rebs Oyun (yeni sekmede açılır), harita Bullet2thehead9 adlı bir yaratıcı veya resmi olmak istiyorsanız Ethan Hibbs tarafından yapıldı. Hibbs, Jarl Balgruuf’un alanını titiz ayrıntılarla yeniden yarattı. Gildergreen ağacı kasaba meydanına hakim, sokaklar tıpkı hatırladığınız gibi kıvrılıp dönüyor ve merkezde bir Talos heykeli beliriyor. Talos’un UNSC Marine giydiğinden emin değilim. (yeni sekmede açılır) yine de yerleşik Elder Scrolls bilgisindeki zırh. Belki bu C0DA’dadır (yeni sekmede açılır).

Bu, yalnızca Hibbs’in bir harita yapıcı olarak yeteneğinin değil, Halo Infinite’in Forge modunun çok yönlülüğünün de bir göstergesi. Başka bir Halo haritacısı—CaptainDireWolf—Rebs Gaming’in yanıtlarında belirdi (yeni sekmede açılır) Halo 5’te yapılan kendi Whiterun haritası ile Hibbs tarafından yapılan harita arasındaki keskin kontrastı vurgulamak için. CaptainDireWolf’un haritası (yeni sekmede açılır) hala etkileyici bir çaba, Hibbs’in Infinite’de yapabildiklerine kıyasla belirgin bir şekilde ayrıntı ve ciladan yoksun.

Harita her kesimden övgü topladı ve hatta herkesin dikkatini çekti. bethesda (yeni sekmede açılır) ve Microsoft (yeni sekmede açılır), şirketler övgü sunmak ve yasal olarak zorunlu diz şakaları yapmak için araya giriyor. En azından (benim için) yeni bir görüntü eşlik ediyordu. Skyrim NPC’sinin bacağını delen iğneli dart (yeni sekmede açılır), Sanırım. Küçük merhametler.

Geçen yıl Halo Infinite için oldukça korkunçtu (yeni sekmede açılır), ve çoğunlukla hayranların hayal kırıklığı ve salyangoz hızında sürünen temel özelliklerde geliştirme ile işaretlendi. Artı tarafta, Kasım ayındaki Forge modu beta sürümü hayranları iyi bir ruh haline soktu (yeni sekmede açılır) asırlardır ilk kez ve Hibbs’in Whiterun haritası gibi projeler, bu modun ne kadar esnek ve yetenekli olduğunu gösteriyor. Biraz şansla, Whiterun oyuna yeni bir soluk getirmeye devam eden uzun bir harita ve içerik dizisinden sadece biri olacak.

Hibbs’in Whiterun haritasına kendiniz göz atmak isterseniz Halo Waypoint’ten indirebilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Ya da gidip gitarda Halo temasını çalarken onu seyredebilirsin. Bu da oldukça havalı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ubisoft, çevrimiçi taciz ve tehditlerin 'en uç durumlarını' ele almak için Birleşik Krallık polisiyle iş birliği yapıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir