Oyun Haberleri

Yaklaşan bir Minecraft Bedrock dünya düzenleyici modu için kanıtlar artıyor

Minecraft - Alex holds a telescope

İlk olarak Eurogamer tarafından bildirildi (yeni sekmede açılır)adına göre Minecraft odaklı bir hesap Roger Porsuk (yeni sekmede açılır) Minecraft dünyasında hızlı, büyük ölçekli değişikliklere veya anında devasa yapıların inşasına olanak tanıyan bir işlevsellik olan bir Minecraft dünya düzenleyicisinin⁠ 45 saniyelik bir klibini paylaştı.

Daha fazla gör

Buradaki yenilik, böyle bir özelliği Minecraft’ın perakende, çok platformlu versiyonu olan Minecraft Bedrock’ta uygulayarak, onu dünyanın dört bir yanındaki yeğenlerin ve küçük kuzenlerin tabletlerinde süper yıldızlara taşıdı. Eurogamer’in ima ettiği gibi, Minecraft eklenti geliştiricisinin bu gönderisinde olduğu gibi, bu tür işlevsellik bir süredir veri madenciliğinde ima ediliyor. dumanlı yığın (yeni sekmede açılır).

Minecraft’ın klasik, daha sert çekirdekli Java sürümü, uzun süredir büyük ölçekli düzenlemeye izin veren modlara sahiptir ve bu tür araçlar, topluluğun etkileyici viral yapılarının birçoğunda ve ayrıca Bedrock sürümünün içindeki premium satın alımlarda yer alır. Oyun mağazası.

Badgerman’ın klibi, Minecraft dünyasında bloklar oluşturmak için bazı sezgisel, fırça benzeri araçları gösteriyor ve ayrıca tek tek bloklardan devasa yapılara kadar her şeyin kopyalanıp yapıştırılmasını gösteriyor. Badgerman tarafından yakalanan işlevsellik etkileyici, ancak böyle bir özelliğin Bedrock’a gelmesinin ne zaman planlanabileceği konusunda Microsoft’tan henüz resmi bir açıklama duymadık.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sony, tahmini 2 milyon olan PSVR 2 satışlarında ciddi bir düşüş bekliyor