Oyun Haberleri

Yeni Exeggutor Temalı Pokemon Jet Yakında Japonya Etrafında Uçmaya Başlayacak

Kantonian Exeggutor shocked at Alolan Exeggutor's form.

Bir diğeri pokemontemalı uçak Japonya ve çevresinde havalanacak ve bu sefer jetin çıkartmalarında öne çıkan cep yaratıkları Exeggutor ve Alolan Exeggutor. Zaten özel pokemon Ülkedeki belirli bir vilayetin marka elçisi olan Exeggutor temalı uçak, 2023’ün başlarında uçuş rotalarına başlayacak.


The Pokemon Company, yıllar boyunca Asya bölgesindeki birçok havayolu şirketiyle ortaklık kurmuştur. pokemon Franchise hayranlarına daha yakın. 2022’de COVID-19 salgınının neden olduğu seyahat kısıtlamalarının hafifletilmesiyle Pikachu Jet, Singapur ve Çin’den uçmaya başladı. pokemon– temalı uçaklar geçtiğimiz yıl Japonya çevresinde seferlerine devam etti. Ve şimdi hava yolculuğu yeniden hız kazandığına göre, Pokemon Company muhtemelen franchise’ın teşhirini daha fazla artırma ve genişletme fırsatını değerlendiriyor. pokemon fan deneyimi de havaya karışıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon GO, Primal Reversion Özelliğini Tanıtıyor

Resmi Japon Twitter hesabında pokemon, bir gönderi, Exeggutor ve Alolan Exeggutor temalı yeni bir uçağın Mart 2023’te Japonya çevresinde uçmaya başlayacağını paylaştı. Katlı jet, yerel havayolu Solaseed Air aracılığıyla Miyazaki vilayetinden kalkacak. Bu, Japonya’da Grass çift tip cep yaratıklarının bulunduğu alandır. pokemon iyi niyet elçileri. Siteye göre, uçağın çıkartmaları, Miyazaki vilayetinin sıcak atmosferini yansıtan güneş, okyanus dalgaları ve çiçekler gibi unsurların yanı sıra her iki Pokemon’un resimlerini içerecek. Web sitesi ayrıca uçağın genel görünümünü ve gerçek hayatta potansiyel olarak nasıl görülebileceğini gösteren kısa bir 3D video paylaştı.

OKU  Şimdi DRM'yi devreye sokuyorlar: Dragon Sector'dan işe alınan hackerlar Kaos İletişim Kongresi aşamasına çıkıyor ve bir üreticiyi nasıl suçüstü yakaladıklarını açıklıyor

Hayranlar muhtemelen ilk Exeggutor temalı oyunu hatırlayacaklardır. pokemon 2020’de Solaseed Air ile ortaklaşa yapılan bir uçak gökyüzüne çıkacak. Şimdi, ortaklık devam ediyor ve The Pokemon Company, uçağın içindeki ve dışındaki tasarımları güncellemeye hevesli görünüyor. Jetin içi de Exeggutor ve Alolan Exeggutor öğeleriyle donatılacak. Buna yolcuların uçuş sırasında kullanacakları bardaklar ve koltuk başlıkları ile kabin görevlilerinin vardiyaları sırasında giyecekleri önlükler dahildir.

Ne yazık ki Pokemon-temalı, Japonya’da yalnızca belirli yerel rotalarda uçacak. Exeggutor ve Alolan Exeggutor hayranları için bu, özel jete binebilmek için ülkeye seyahat etmeleri ve ardından farklı bölgelerinde uçuş rezervasyonu yapmaları gerektiği anlamına geliyor. Umarım The Pokemon Company, gelecekte bu eşsiz havayollarını getirmek için daha fazla uluslararası hava yolu şirketi ile ortaklık kuracaktır. pokemon dünyanın her yerindeki hayranlarına deneyim.

DAHA: Anime’de Misty’nin Yakaladığı Tüm Pokemonlar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.