Oyun Haberleri

Yüksek Yaşam Sorunları Yeni Güncelleme

Screenshot of Kenny the gun shooting enemies in High on Life

Squanch Games’in aptal uzay oyunu için yeni bir güncelleme yayınlandı Hayat Yüksek çeşitli hatalar için düzeltmelerin yanı sıra bazı yararlı yeni özellikler getiriyor. Saygısız nişancı için bu son güncelleme, Squanch Games CEO’su ve Rick ve Morty ortak yaratıcı Justin Roiland, Kaliforniya’da ağır aile içi şiddet ile suçlandı.


Squanch Games, VR odaklı oyunlar gibi önceki oyunlarında bir miktar başarı yakalamış olsa da Trover Evreni Kurtarıyoryapımı Hayat Yüksek Xbox Game Pass’te ilk gün sürümü olarak mevcut olan bu oyun, komedi bilimkurgu atıcılarının profilini anında yükseltti. Aralık 2022’de piyasaya sürülen PC ve Xbox konsoluna özel Hayat Yüksek genel olarak hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından iyi karşılandı. Sürekli bir çocuk mizahı akışı ve sürekli alıntılar olmasına rağmen Hayat Yüksek‘in konuşan silahları, bazı oyuncuları oyundan uzaklaştırdı; Ricky ve Morty ve Yıldız Savaşları: Ödül Avcısı türe hakim olan askeri nişancı oyunlarından belirgin şekilde farklı bir şey arayan oyuncular arasında popüler olduğunu kanıtladı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: High on Life Video, Oyuncular Cutie Kasabasını Yok Etmediğinde Ne Olduğunu Gösteriyor

için önceki güncellemeler gibi Hayat YüksekYakın zamanda yayınlanan 3. Yama, oyunla ilgili devam eden çeşitli sorunlar için düzeltmeler getiriyor, ancak aynı zamanda PC oyuncuları tarafından uzun süredir talep edilen bir özelliği de sunuyor. Pek çok oyuncu için memnuniyetle karşılanacak bir haber olarak, yama, oyuncuların ilerlemesini tamamen durdurma yeteneğine sahip birkaç ilerlemeyen hatayı düzelterek onlara oyunu tamamen yeniden başlatmaktan başka seçenek bırakmadı. Yama ayrıca, oyuncuların oyundaki başarıların birçoğunun kilidini açabilmesini engelleyen, kesinlikle daha az oyun bozan ama aynı derecede can sıkıcı hataları da düzeltir.

OKU  Call of Duty Weapon, Warzone 2'de Modern Warfare 2 Multiplayer'dan Çok Daha Fazla Hasar Veriyor

yüksek-on-hayat-elma arıları-oyun-kırma-hata

Gerçeküstü bilimkurgu dünyasının keyfini çıkaran oyuncular için Hayat Yüksek PC’de, Yama #3 ile gelen en heyecan verici eklemelerden biri, yeni bir FOV kaydırıcı kullanarak oyunun görüş alanını değiştirme yeteneği olacak. PC oyuncuları, oyunu konsol muadillerine göre daha yüksek çözünürlüklerde ve kare hızlarında çalıştırma seçeneğine sahip olsalar da, oyun bilgisayarlarının yeterince güçlü olması koşuluyla, oyunun sıkışık FOV’unu şimdiye kadar değiştirememek birçok oyuncu için bir hayal kırıklığı noktası olmuştu. Oyunun genellikle müstehcen mizahının hayranlarının kıkırdamalarına neden olacak başka bir içerik güncellemesinde, yama notlarında “Globo artık daha sık osuruyor” ifadesi yer alıyor.

Hayat Yüksek türe benzersiz yaklaşımı sayesinde, birçok nişancı hayranı için – ağzı bozuk olsa da – taze bir nefes oldu. Artık bu son yama, oyunun kalan bazı pürüzlerini düzelttiğine ve oyuncuların artık Space Applebee’s’te sıkışıp kalmamalarını sağladığına göre, gerçeküstü bilimkurgu nişancı oyununa nihayet bir dönüş yapmak için mükemmel bir zaman olabilir.

Hayat Yüksek şu anda PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Diğer Oyunlar Engelleri Aşmaya Çalışırken, High on Life En Saf Halinde Bir Video Oyunudur

Kaynak: Squanch Oyunları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.