Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 Art, Sevilen Oyuncuyu Operatör Olarak Hayal Ediyor

call of duty modern warfare actor as operator

Hayran sanatı için Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 sevgili aktör Keanu Reeves’in oyunda bir Operatör olarak ne isteyeceğini hayal ediyor. Operatörler Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 oyuncuların çevrimiçi oynarken kullanabilecekleri farklı karakterler olarak işlev görür, ancak bunlar yalnızca kozmetik amaçlıdır. Bu nedenle, Operatörler, kullanıcıların karakterlerinin görünümünü, özel bir silah veya yetenek veya oyun üzerinde başka herhangi bir etki olmaksızın özelleştirmelerine izin verir.


Oyuncular, çok çeşitli Operatörler arasından seçim yapabilir. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2, bazıları oyun içi mağazadan gerçek para kullanılarak satın alınabilir. Bu Operatörlerden bazıları, aynı zamanda, Battle Pass aracılığıyla kilidi açılan benzersiz dış görünümlere sahip olur. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Şimdi bir Görev çağrısı Hayran, tanınmış bir aktörü Operatör olarak hayal ediyor. Modern Savaş 2.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Modern Warfare 2 Semtex Bombası Havada Çarpıştı

Rahalarts adlı bir Reddit kullanıcısı, Photoshop kullanarak Keanu Reeves’i Operatör olarak gösteren bir görüntü oluşturdu. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Son derece ayrıntılı resim, askeri teçhizatla tam donanımlı Keanu Reeves’i gösteriyor ve aynı zamanda alternatif bir kapak olarak da çalışabilir. Modern Savaş 2. Görüntü daha sonra çapraz olarak yayınlandı Modern Savaş 2 subreddit, birkaç kullanıcının görüntü üzerindeki çalışmaları için rahalarts’ı tamamlamasıyla.

OKU  Overwatch 2 Oyuncuları, PachiMarchi Etkinliğinden Tonlarca Battle Pass XP Kazanabilir

Birçok Görev çağrısı Yorumlar bölümündeki oyuncular, bu Operatör paketi mağazada mevcut olsaydı satın alacaklarını belirtirken, diğerleri de inanılmaz derecede iyi satacağını iddia ediyor. Bir hayran, böyle bir paketin fiyatı ne olursa olsun başarılı olacağını ekliyor ve ayrıca şunu da belirtiyor: Modern Savaş 2 lobiler, aynı Operatöre sahip tüm oyuncularla dolacaktı.

Yorumlardan birine göre Activision, lisansı alırsa Keanu Reeves Operator paketini satmakta zorlanmayacaktı. John Wick franchise. Daha sonra, kullanılan silahların çoğunun John Wick filmler zaten bir parçası Görev Çağrısı: Modern Savaş 2noktalarını daha fazla kanıtlamak için bazı örnekleri listelemeden önce.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Messi, Pogba ve Neymar futbolcuları oyunda Operatör olarak oynanabildiği için ünlü paketlerine yabancı değil. Genel olarak, çoğu kullanıcı böyle bir paketin özellikle iyi satacağını düşünüyor gibi görünüyor, bir oyuncu bunun Türkiye’de en çok satan mağaza paketi olacağını iddia ediyor. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Son Call of Duty Dalgası: Warzone 2 Şikayetleri İronik

OKU  Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.