Oyun Haberleri

EA’nın Heretic benzeri sihirli FPS Immortals of Aveum ertelendi

immortals of aveum

Immortals of Aveum, kaybolan niş bir geleneğin parçasıdır: büyük bir yayıncı, bu durumda EA tarafından yayınlanan doğrusal bir birinci şahıs nişancı. Bükülme, tüfekler yerine sihire sahip olmasıdır, bu nedenle, bir Heretic canlanması için yalvaran bizler, Immortals of Aveum’un savaş sihirbazı temasında rahatlık bulabiliriz. Yine de başlangıçta planlanandan biraz daha uzun süre beklememiz gerekecek çünkü 20 Temmuz olan çıkış tarihi bir dokunuşla 22 Ağustos’a ertelendi.

Ascendant Studios, “Tam vizyonumuzu gerçekleştirmek için, yeni lansman tarihimizi 22 Ağustos Salı olarak belirleyerek birkaç hafta daha alacağız” dedi. duyuru okur. “Bu bize oyunu daha da geliştirmek, tüm platformları optimize etmek ve güçlü bir lansman yapmak için zaman verecek. Bunu doğru yapmayı kendimize ve size borçluyuz.”

Bu, diğerlerinden biraz zevk almak için fazladan zaman bırakır. bilgisayar oyunları Remnant 2, Exoprimal ve eski PS5’e özel Ratchet & Clank: Rift Apart limanı da dahil olmak üzere Temmuz’da çıkacak. Bildiğim kadarıyla bunların hiçbiri çift zıplayan savaş büyücülerine sahip değil. Veya birinci şahıs sihrini iyi hissettirmek için elinden gelenin en iyisini yapan Ghostwire Tokyo’ya geri dönebilirsiniz. Görünüşe göre bugünlerde bir sayesinde daha iyi önemli Mart yaması.

Tyler geçen ay Immortals of Aveum oynadı ve genel hava eski moda olduğu yönünde: hem iyi hem de kötü yönlerden. Boomer shooter oyunları, gerçekçi olmayan hızlı birinci şahıs atış nostaljisi için Doom ve Duke Nukem 3D arasındaki dönemi yağmalıyorsa, Immortals kesinlikle Xbox 360 / PS3 döneminin tuhaflıklarını ortaya çıkaran ilk oyunlardan biri gibi görünüyor. Tyler, kendisinin onun önizlemesi.

Ascendant Studios ayrıca önümüzdeki haftalarda Immortals of Aveum hakkında daha fazla bilgi yayınlanacağından da bahsediyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Intel, hiç olmaması gereken CPU üretimi olan Rocket Lake'te arama süresi