Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Leyndell Knights ile Sinir bozucu Bir Karşılaşma Yaşıyor

leyndell knight elden ring

Bir şanssız Elden Yüzüğü oyuncunun Leyndell Knights ile sinir bozucu bir deneyimi var. Elden Yüzüğü göller, dağlar ve ormanlar gibi çok sayıda doğal manzaraya ve Nokron ve Leyndell gibi kentsel meskenlere sahip devasa bir oyundur. Leyndell en önemli yerlerden biridir Elden YüzüğüElden Throne’un bulunduğu başkent olduğu için. Elden Yüzüğü oyuncular, kudretli Erdtree’nin eteğinde inşa edilmiş bir şehir olan Leyndell’in olağanüstü mimarisine hayran kalıyor.


Elden Yüzüğü oyuncular Leyndell’e girmek istiyorlarsa en az iki Great Runes’a sahip olmalıdırlar. Radahn gibi yarı tanrı boss’lar yenildiklerinde Great Runes düşürür ve oyuncular bunları şehre erişmek için kullanabilir. İçerideyken, Leyndell birçok zorluk sunar. Elden Yüzüğü oyuncular, Oracle Elçileri, Düellocular ve Leyndell Şövalyeleri gibi düşmanlarla. Hepsi kendi başına tehlikelidir, ancak Leyndell Şövalyeleri, savunmacı ancak amansız dövüş tarzları nedeniyle tartışmasız en ölümcül olanlardır. Bir baş belası olabilirler ve biri Elden Yüzüğü oyuncusu Leyndell Knights ile sinir bozucu bir karşılaşma yaşadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Hayranı, God of War Serisinden Kratos’un İnanılmaz Derecede Doğru Versiyonlarını Yapıyor

Reddit kullanıcısı Rude-Listen, ünlülerle talihsiz karşılaşmalarını gösteren bir video yükledi. Elden Yüzüğü düşman. Kullanıcı, üç Leyndell Şövalyesinin bulunduğu bir bölgenin yakınında bulunan eski bir ejderhanın cesedinin kanatlarına tırmanırken görülüyor. Bu şövalyelerden ikisi kılıç kullanırken, üçüncüsü bir Greatbow’u tercih ediyor. Birçok Elden Yüzüğü oyuncular bu düşmanları görmezden gelir ve bir an önce bölgeden kaçmaya çalışır. Rude-Listen, görünüşe göre ölü ejderhanın üstüne koştuklarında bu stratejiyi benimsedi. Elden Yüzüğü.

Bu kadar. Eldenring’deki her Leyndell Şövalyesini öldürüyorum

OKU  Sims'in şu ana kadarki en gülünç derecede güzel rakibi bu hafta açıklandı

Ancak kullanıcı, Leyndell Knight’ı Greatbow ile öldürmediği için, düzenli aralıklarla güçlü oklarla sürekli olarak bombalandı. Çoğu oktan kaçınırlar ve antik ejderhanın cesedine hızla tırmanırlar, neredeyse zirveye ulaşıp bölgeden kaçarlar. En kısa sürede Elden Yüzüğü Oyuncu bir sonraki binaya atlamak üzereyken aniden bir yıldırım oku onlara çarparak onları kenardan iter ve düşmelerine neden olur. Nihayetinde, Rude-Listen düşerek öldü ve 80.000’den fazla rün kaybetti. Elden Yüzüğü.

Leyndell Şövalyeleri, dünyadaki en acımasız düşmanlardan bazılarıdır. Elden Yüzüğü olağanüstü dövüş becerileri ve ölümcül hareketleri nedeniyle. Düzenli yakın dövüş saldırılarının yanı sıra, Leyndell Şövalyeleri ayrıca düşmanlarının üzerine yıldırım düşerek ek hasar verme yeteneğine de sahiptir. Ek olarak, bu düşmanlar tepeden bir kesme gerçekleştirmek için silahlarına şimşek çakabilir.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

DAHA: Elden Ring: Black Knife Assassins’in Hikayesi Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir