Oyun Haberleri

Fan Art, Pokemon’un Aron’unu Metroid’in Samus Aran’ıyla Birleştiriyor

fan-art-combines-pokemon-aron-with-metroid-samus-aran-gamerant

Yaratıcı bir oyuncu, oyundan ilham alır. pokemon Ve metroid Aron ve Samus Aran’ı birleştiren bir resim yapmak için evrenler. Oyunda yüzlerce cep canavarı bulunurken, pokemon dizisi, Aron bunun için mükemmel bir konuydu. metroid çapraz görüntü.


Katılmak pokemon Gen 3’teki seri, Aron, Çelik ve Kaya tiplerine sahip çift tip bir Pokemon’dur. Bu tiplemelerin de gösterdiği gibi, bu canlı, vücudunu kaplayan zırh nedeniyle öne çıkan benzersiz bir görünüme sahiptir. Zırhı ağırlıklı olarak gri olsa da, bir oyuncu, renk şeması değiştirilirse bu sert dış kasanın video oyunlarındaki başka bir karakteri anımsattığını düşündü.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fusion Art, Flygon ve Slither Wing’i Birleştiriyor

iken pokemon Ve metroid franchise’ların pek ortak noktası yok gibi görünebilir, bu da Reddit’te gumlip olarak bilinen bir yaratıcı hayranın özel bir şey yapmasını engellemedi. Reddit kullanıcısına göre, kahraman Samus Aran ve Çelik/Kaya tipi Pokemon Aron’un adlarının akıllıca bir karışımı olan “Samus Aron”u yaratmışlardı. Başlık şüphesiz zekice olsa da, cep canavarının yeni görünümü de bir o kadar dikkat çekiciydi.

Pokemon’dan Samus Aron

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Görüntüde, Pokemon Aron bir arka planın önüne yerleştirildi. metroid seri. Ancak sakız burada durmadı. Reddit kullanıcısı, cep canavarının renk düzenini Samus Aran’ın zırhına daha uygun olacak şekilde değiştirmeyi seçti. Beyaz ve gri renkler gitti ve onların yerini kırmızı, turuncu ve sarı aldı. Ek olarak, gözünün etrafındaki alan yeşilimsi bir tonla boyanmıştı ve ona bir miğferin siperliği gibi bir görünüm veriyordu.

Bu yeni hayran çizimi dikkatleri üzerine çekti. metroid Ve pokemon Reddit’teki hayranlar. Gönderi şimdiden 11.2K’dan fazla olumlu oya sahip ve birçok kullanıcı sanat eseri hakkında yorum bırakıyor. Yorum bölümünde bazı hayranlar, Samus Aran’ın zırhının renklerinin Aron’da şaşırtıcı derecede iyi çalıştığını düşündüler. Ayrıca bazı kullanıcılar, Aron’un tasarımını Gravity Suit’in aşağıdaki gibi oyunlardan aldığı renklendirmeye dayandırarak, gumlip’in resmin alternatif bir versiyonunu yapmasını önerdi. Metroid Korkusu. Bir kullanıcıya göre bu, cep canavarının parlak versiyonu olarak çalışabilir.

Ne tür sıra dışı kreasyonların olduğunu görmek genellikle ilginçtir. pokemon hayranlar, dizide yer alan çeşitli yaratıklara göre yapar. Ayrıca metroid-temalı hayran çizimi, başka bir oyuncu daha önce Alaska Boğa Solucanı’nın yerini alan bir resim oluşturmuştu. Süngerbob karepantolon dev bir Wiglett ile. Bunun gibi kreasyonlar, memeye layık pek çok şey olduğunu gösteriyor. pokemon Sırada yaratıcı oyuncuların ne olacağı sorusunu akla getiren dizide.

DAHA: Mario & Sonic’ten Sonra Film Tedavisini Hak Eden 5 Video Oyunu Karakteri

OKU  Sanayi Devrimi sırasında Londra'daki cani kardeşleri konu alan Assassin's Creed: Syndicate'i Ubisoft'tan uzak tutmak serbest

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.