Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Genshin Impact Mika

Genshin Etkisi 3.5 güncellemesinin ikinci bölümünde gelmesi planlanan yaklaşan Cryo kullanıcısı Mika için resmi karakter demo videosunu yayınladı. Son birkaç ayda HoYoverse, tüm yeni karakterlerini ilk afiş döngüsünde öne çıkaran ilginç bir model sunsa da, Mika’yı yeni beş yıldızlı Dehya’dan ayırmaya karar verdiler.


Dehya’yı ekiplerine eklemeyi planlayan gezginlerin, Sınırlı Karakter Sancağının süresinin 21 Mart civarında sona ermesi planlandığından, bunu yapmak için fazla zamanları yok. Bu Pyro kullanıcısını edinmek, o katılacağı için gelecekte çok daha zor olacak Genshin Etkisi3.6 güncellemesi geldikten sonra Standart Afiş.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Concept, Bennett, Fischl ve Barbara’ya C7 Seviyeleri Veriyor

Genshin Etkisi‘in resmi sosyal medya hesapları, yeni dört yıldızlı Cryo karakteri Mika için karakter demosunu yayınladı. O, Mondstadt bölgesine ait çok utangaç bir karakterdir ve bu, 3.5 güncellemesinin her zaman Anemo bölgesinde düzenlenen yıllık Windblume Festivalini öne çıkardığını düşünür. Mika’nın, Cryo kullanıcısı Eula tarafından yönetilen Favonius Şövalyeleri Keşif Bölüğü’ne katılmaya karar vermesinin ana nedenlerinden biri olan haritacılık konusunda büyük bir tutkusu vardır. Sahadaki gücüne gelince, son zamanlarda 3.5 güncellemesi için düzenlenen Özel Program etkinliği, Mika’nın yeni bir destek olacağını ortaya koydu.

OKU  ChatGPT'nin İtalya yasağı, gizlilik endişeleri giderildikten sonra geri alındı, gizlilik endişeleri nedeniyle Samsung'ta yasaklandı

Mika, Elemental Burst Skyfeather Song’un yardımıyla takım arkadaşlarına sürekli şifa sağlayabilecek. Starfrost Girdabı, Mika’nın arbaletini çekmesine ve yoluna çıkan her düşmana hasar veren bir Flowfrost Oku ateşlemesine izin verdiği için benzersiz bir Elemental Beceridir. Birçok oyuncu muhtemelen bu Cryo kullanıcısını kadrolarına ekleyecektir, çünkü o, iki güçlü özelliğin yer alacağı yakında çıkacak olan çift pankartın bir parçasıdır. Genshin Etkisi karakterler, Ayaka ve Shenhe.

Kamisato Ayaka, 2.0 güncellemesinde piyasaya sürüldüğünden beri muhtemelen oyunun en güçlü DPS karakteri olmuştur. Genshin Etkisi elemental hasar vermeye gelince. Afiş meslektaşı Shenhe, aynı öğeye sahip karakterlerle çevrili olduğunda gelişen başka bir Cryo kullanıcısıdır ve bu da onu Ayaka için büyük bir destek haline getirir.

Genshin Etkisi‘in Twitter hesabı, Diona ve Sucrose’un dört yıldızlı kadroda Mika’ya katılacağını resmen açıkladı. Bu, oyun tarihinde ilk kez beş sınırlı karakterden dördünün bir Cryo Vision’a sahip olması olacak.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact: Lore’daki En Zeki 10 Karakter

OKU  Resident Evil 4 remake, uygun başlıklı Chainsaw demosunu aldı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.