Oyun Haberleri

Kirby’nin Dream Land Deluxe’e Dönüşü Mecha Kopyalama Yeteneğini Gösteriyor

Mecha Kirby Kirby Return to Dreamland Deluxe

Nintendo, yeni kopyalama yeteneklerinden birini gösterdi. Kirby’nin Dreamland Deluxe’e Dönüşü, Mecha kopyalama yeteneği. Bu, tanıtım fragmanında gösterilen yeni yeteneklerden biriydi. Kirby’nin Dreamland Deluxe’e Dönüşü2011 Wii platform oyununun yeniden düzenlenmiş hali. Bu oyun, Kirby’nin 2022-2023’teki güçlü yılını kapatıyor ve birçok kişi serideki en iyi oyunlardan birinin yeniden piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor. Hem ana macera hem de mini oyunlar bölümünde pek çok yeni özellik eklediğinden, bu sadece grafiksel bir yükseltme de değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Bu, hayranların favorisi Samurai Duel’in elden geçirilmiş bir yeniden yapımını içerir Kirby dört oyuncuyla oynanabilen refleks tabanlı hızlı çizim türü bir aktivite olan mini oyun. Bu mini oyunda, diğer 99 oyuncu arasında rekor kırma seçeneğiyle birlikte çevrimiçi oynama da olacak. Bunun yanı sıra, ana macera, Nintendo’dan yakın tarihli bir tweet’te ayrıntılı olarak açıklanan bazı mekaniği ile Mecha gibi bazı yeni kopyalama yeteneklerine sahip olacak.

İLİŞKİLİ: Kirby Bu Yıl GDC’de Kendi Sunumunu Yapıyor

Kirby’nin yeni Mecha yeteneği, belirli mermileri veya düşmanları havadan vurmak için kullanılabilen, gökyüzünde yüksek ateş eden ateş topu havanları atmak gibi çeşitli temel saldırıları kullanabilir. Mecha ayrıca ateş veya elektrikle dolu gibi görünen fiziksel delme saldırılarını da kullanabilir ve tek hareketle jetlerinden ateşi dışarı atabilir. Ayrıca, yatay olarak ateşlenebilen, küçük elektrik mermileri fırlatabilen veya düşmanlara büyük ölçüde zarar verebilecek dev bir ışın ateşlemek için şarj edilebilen bir ışın topu da vardır.

OKU  BruceDropEmOff, OTK'dan Ayrıldıktan Sonra Irksal Taciz İddiasında Bulundu

Oyuna eklenen tek yeni kopya yeteneği bu değil, çünkü Dreamland Deluxe’e dön Sand olarak bilinen yeni bir yeteneğe sahiptir. Bu yetenek, Kirby’nin kumu çeşitli şekil ve boyutlarda manipüle etmesine, kumdan kaleler ve birçok düşmanı bir oyuncunun yolunda yenmesine yardımcı olabilecek diğer mermiler inşa etmesine olanak tanır. Orijinal oyun, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli kopyalama yeteneklerine zaten sahipti; alanları ortaya çıkarmaya veya patronları yenmeye yardımcı olabilecek, zamanla sınırlı Süper Yetenekler hariç.

Kirby’nin Dreamland Deluxe’e Dönüşü şu anda tüm yeni eklemeleri ve grafik revizyonları sayesinde Wii klasiğinin kesin versiyonu gibi görünüyor. Bu, Merry Magoland adlı yeni bir alanın parçası olan mini oyunların yanı sıra Lor Starcutter merkezine eklenen yeni meydan okuma aşamalarını içerir. Yayınlanmasına sadece birkaç hafta kala, hayranlar Şubat ayındaki çıkışından önce biraz daha fazlasını görmeyi beklemeli.

Kirby’nin Dream Land Deluxe’e Dönüşü Nintendo Switch için 24 Şubat’ta çıkıyor.

DAHA: 2023’te Gelen 6 Nintendo Switch’e Özel Oyun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Marvel's Avengers 2.8 Güncellemesi, Pazar Yerinin Neredeyse Tamamını Ücretsiz Olarak Sunuyor