Oyun Haberleri

Komik Klip Tyler1’ın Fortnite Botlarını Öğrendiğini Gösteriyor

tyler-1-finds-out-fortnite-bots-1

Tyler1 oynadı Fortnite son zamanlarda yayında ve botların battle royale’de nasıl çalıştığını öğrendi. Flama, yaptığı sohbet onu sistemdeki botlar hakkında şok edici bir keşfe götürdüğünde, saçma sapan konuşmanın ortasındaydı. Fortnite. Fortnite oyunlar, herhangi bir zamanda benzer beceri düzeyine sahip kaç oyuncunun sıraya girdiğine bağlı olarak 20 ila 75 bot içerebilir ve Tyler1’in mekanik hakkında hiçbir fikri yoktu.


Ne zaman Fortnite ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü, çöpçatanlıkta bot yoktu, bu yüzden herkesin bundan haberi olmayabilir. Yapay zeka oyuncularının çevrimiçi oyunlara eklenmesi 2019’un sonlarında başladı ve beceri düzeyine göre eşleştirmeyi daha verimli bir şekilde dengeleme çabasının bir sonucu olarak ortaya çıktı. Öncül, benzer yeteneklere sahip insanları gruplandırarak ve farkı telafi etmek için lobilerin geri kalanını botlarla doldurarak, beceri seviyelerinin dışındaki oyuncularla eşleşmeyerek tüm oyuncuların eğlenceli bir deneyim yaşamasını sağlamayı amaçlamaktadır. Nihai sonuç, oyuncuların daha kolay öldürmeleri nedeniyle daha fazla güven duymalarıdır, ancak botlar da çok kolay davranarak sıkıcı hale getirebilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Fortnite Ölü Alan İçeriği Ekliyor

Twitch kullanıcısı ironick09, o anın Twitch klibini paylaştı. efsaneler Ligi yayıncı Tyler1 sohbetini okur ve çok fena dövdüğü ve saçma sapan konuştuğu “oyuncuların” hiç de insan olmadığını fark eder. Söz konusu oyun yaklaşık yarım saat sürdü ve bu süre zarfında Tyler1 gerçek insanlarla yerleri paspasladığına ikna oldu. İlk başta inkar ediyor, ancak bir düşmanın önünde tamamen hareketsiz durduğu ve yaklaşık kırk atış kaçırırken yavaşça ondan uzaklaşmasını izlediği kısa bir deneyden sonra, hiç şüphe yok. Tyler1’in inanamama anını, sandalyesinde arkasına yaslanıp gökyüzüne bakması, büyük davrandığını bilmesi ve düşmanların olup olmadığını sormadan önce sohbetinin ona verdiği alayı artık hak ettiğini kabul etmesi izler. her zaman gerçek insanlardı.

OKU  Yeni Remnant 2 fragmanı benim için anlaşmayı imzaladı: Bu büyük mor adamı vurmalıyım

FortniteOyuncular daha üst sıralara çıktıkça bot kullanımı daha az yaygındır, ancak genellikle iyi bir lobi yığını oluştururlar ve miktar da günün saatine göre değişebilir. Örneğin, Fortnite sunucular, gece saatlerinde ve daha az oyuncunun olduğu zamanlarda lobileri normalden daha fazla botla dolduracak. Tyler1 oynamıyor Fortnite bu kadar çok robotla karşı karşıya gelmesinin nedeni bu olabilir. Fortnite‘nin beceriye dayalı eşleştirmesi, daha yeni ve düşük yetenekli oyuncuları, oyuncuların yarısı veya daha fazlasının yapay zeka olduğu lobilere yerleştirecek.

Tyler1’in rekabetçi ruhu ve kendine güveni onu bugün olduğu popüler yayıncı yaptı ve oynama yeteneğine sarsılmaz bir inancı var. Ne de olsa Tyler1, efsaneler Ligi beş rolün tümü ile. Botlar kesinlikle oyuncular için güven sağlıyor, ancak bu durumda belki de çok fazla.

Fortnite Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

DAHA FAZLA: Fortnite’ın Isaac Clarke Dış Görünümü Ölü Uzay’ın Kahramanı İçin Neden İyiye İşaret?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  CliffyB, oyun yapmakla bitmemiş olabilir, diyor 'LA avukatım' bir LawBreakers canlanması için davada
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir