Oyun Haberleri

Sanatçı Boyfriend’in PS5’ine God of War’dan Esinlenen Bir Makyaj Yapıyor

artist-gives-boyfriends-ps5-god-of-war-makeover-1

Bir ressam boyadı savaş tanrısıerkek arkadaşının PlayStation 5’inden ilham alan resim. Sony Santa Monica tarafından geliştirildi, savaş tanrısı 2018’de piyasaya sürülen PS’ye özel bir oyundur ve bu da onu çizimler için uygun bir seçim haline getirir.


En son yinelemeler savaş tanrısıKratos ve oğlu Atreus’u takip eden , Thor, Odin, Freya ve daha fazlası gibi tanınmış tanrıları içeren İskandinav mitolojisine dayanmaktadır. 2018 oyunu ve geçen yılın Savaş Tanrısı Ragnarok Oyun Ödülleri’nden Yılın Oyunu da dahil olmak üzere oyunculardan ve eleştirmenlerden beğeni topladı. savaş tanrısı karakter ve dünya tasarımı, etkileyici hikayesi ve sürükleyici oynanışıyla övüldü, bu nedenle birçok oyuncunun bunu favori oyunu olarak görmesi şaşırtıcı olmayabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: PS Plus Premium, God of War Ragnarok Denemesini Ekliyor

Sanatçı ve YouTuber Chloe Rose’un erkek arkadaşı ondan PS5’inde resim yapmasını istediğinde, Chloe Rose hemen seçti savaş tanrısı, konusu olarak erkek arkadaşının sevdiği bir oyun. İlk olarak geçen Aralık ayında YouTube kanalına daha uzun bir video yükledi ve ayrıca bu ayın başlarında Instagram sayfasına boyama sürecinin kısaltılmış bir versiyonunu yükledi. Her iki video da, onu gören birçok konsol sahibini dehşete düşüren PS5 panelinin yüzeyini parlak dokuyu kaldırmak ve tutuş oluşturmak için zımparaladığını gösterdi, böylece boya kolayca erimesin. Daha sonra manzarayı ve dağları resmetmeye ve eskiz yapmaya başladı. savaş tanrısı. Rose şimdiye kadar konsolun sadece bir tarafını boyadı ve diğer tarafta çalışıp çalışmadığı konusunda takipçilerini henüz bilgilendirmedi.

OKU  LG'nin 30.000 $'lık 97 inçlik OLED TV'si için yeterince büyük bir eviniz yoksa endişelenmeyin; kablosuz olduğundan bahçeye yapıştırabilirsiniz

Rose, YouTube videosunda PS5’i sevgilisine Noel hediyesi olarak aldığını ve hemen ondan düz beyaz dış cepheyi tasarlamasının istendiğini söyledi. Sakar olabileceği için proje konusunda gergin olduğunu itiraf etti, ancak pahalı konsolda resim yaparken nazik olacağına söz verdi. Özellikle o zamanlar PS5’i bulmak zor olduğu için.

Genel olarak, Rose birçok kişiden övgü aldı. savaş tanrısı YouTube ve Instagram’da çalışmalarını gören hayranlar ve PS5 kullanıcıları. Bazıları, konsollarını yeniden tasarlarken de sanatçının liderliğini takip etmek istediklerini ifade ettiler. Geçmişte, diğer oyuncular, PS2’ye benzeyecek şekilde yapılmış bu PS5 gibi, konsollarını yenilemek için yaratıcılıklarını gösterdiler.

piyasaya sürüldüğünden beri Savaş Tanrısı Ragnarokİskandinav döneminin sonunu işaret eden hayranlar, Kratos’un keşfedebileceği bir sonraki mitolojik dünya hakkında spekülasyon yapıyor. Aztek, Kelt ve Mısır mitolojisi gibi şeyler gündeme geldi, ancak oyuncuların Sony Santa Monica’nın gelecekte neler planladığını görmek için beklemesi gerekecek.

Savaş Tanrısı Ragnarok şimdi PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA FAZLA: God of War Ragnarok, Oyunlarda Daha Dinamik HUD’lar İçin Çıtayı Belirliyor

OKU  16 yaşındaki LOTRO, yıldönümü için sizi Cadı Kral'ın evini yağmalamaya davet ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.