Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #741: 30 Haziran Cuma

Today

Aceleniz varsa, stres olmadan galibiyetinizin tadını çıkarabilmeniz için bugünkü Wordle’ın yanıtı sayfanın ilerisinde. Biraz takıldıysanız ve tekdüzelikten kurtulmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa kaydırmaya devam edin, hemen aşağıda 30 Haziran (741) oyunu için bir ipucunun yanı sıra daha fazla ipucu ve püf noktası var.

Wordle güne ne kadar harika bir başlangıç ​​yaptı. Açıcımdan, sanki sihir gibi, bugünün Wordle cevabından sadece bir harf uzakta olan bir kelimeye dönüştürdüğüm açıcımdan, dikkate değer olmasa da iyi bir sonuç aldım. İşte hafta sonu Wordles’ın bunun kadar esintili bir şekilde uçup gitmesini umuyoruz.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

30 Haziran Cuma için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, içmek için kullanılan ince, içi boş bir borunun veya çeşitli el sanatlarında anahtar malzeme olarak kullanılan kuru bir tahıl sapının adıdır. Alternatif olarak, bunlardan sonuncusunu kullandıysanız, o zaman birine veya bir şeye karşı sabrınız tükenir. Bu Wordle’de yalnızca bir tek sesli harf var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

İyi bir başlangıç ​​kelimesi, günlük bulmaca ile zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir, ancak bir kez temel bilgilere sahip olduğunuzda, Wordle’ın bu galibiyetlerini çivilemek çok daha kolaydır. Ve günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zafer gibisi olmadığından, doğru yola girmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

 • İyi bir açılış tahmini, benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin bir karışımını içermelidir.
 • Taktik bir ikinci tahminle harf havuzunu hızla daraltın.
 • Cevapta birden fazla görünen harflere dikkat edin.
OKU  Şu anda Steam'de Redfall yerine Arkane's Prey oynayan kişi sayısı daha fazla

Wordle ile zamana karşı yarış yok, bu yüzden cevap için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boş geliyorsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süre uzaklaşmak, galibiyet ile gri kareler arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#741 Wordle cevabı nedir?

Son galibiyetinize hoş geldiniz. 30 Haziran (741) Sözünün Cevabı PİPET.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı harika fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 29 Haziran: LOKANTA
 • 28 Haziran: TRAKSİ
 • 27 Haziran: HAKKINDA
 • 26 Haziran: MİSAFİR
 • 25 Haziran: RODEO
 • 24 Haziran: BÜYÜK
 • 23 Haziran: göz dikmek
 • 22 Haziran: TATMAK
 • Haziran 21: VİNÇ
 • 20 Haziran: DON

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.