Oyun Haberleri

PS Plus Ücretsiz Oyun, PS5 Yükseltmesi İçin Uygun Değil

PS Plus Game Not Eligible for Free PS5 Upgrade

PlayStation Plus sürümü Şehirler: Skylines PlayStation 4 sürümünü satın alan oyuncular için ücretsiz yükseltmeler sunan yeni çıkan PlayStation 5 remaster sürümüne ücretsiz yükseltme için uygun değildir. Şehirler: Skylines beğenilere katılır Final Fantasy VII: Yeniden Yapım Ve Medan’ın Adamı PlayStation Plus için, PlayStation 5 muadillerine yükseltmeleri desteklemeyen ücretsiz oyunlar olarak.


Şehirler: Skylines PlayStation 4 için Mayıs 2020’de PlayStation Plus aylık oyun serisine katıldı. Yaklaşık üç yıl sonra, Şehirler: Skylines yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order, şehir kurma oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye şu şekilde geleceğini duyurdu: Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi. Şehirler: Skylines 15 Şubat’ta en yeni nesil PlayStation ve Xbox platformlarına 25 inşa edilebilir karo, kullanıcı arabirimi geliştirmeleri, bir harita düzenleyici ve oyunun son nesil sürümlerine kıyasla daha iyi performans ile gelecekti. Ek olarak, Xbox Game Pass aboneleri şunlara anında erişebilir: Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi Xbox Series X/S için. Daha önce yararlanan PlayStation 4 oyuncuları Şehirler: Skylines Ancak PlayStation Plus’ta, PlayStation 5 sürümüne yükseltme için uygun değildir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: PS Plus Extra, Premium Şubat 2023 İçin 17 Yeni Oyun Onayladı

lansmanından kısa bir süre sonra Cities: Skylines Yeniden DüzenlendiParadox Interactive’in yetkilisi Şehirler: Skylines Twitter hesabı, PlayStation Plus sürümünün yeni PlayStation 5 sürümüne ücretsiz yükseltme için uygun olmadığını doğruladı. Oyuncular yükseltmeye PlayStation Plus sürümünden hiçbir şekilde erişemiyor ve Paradox Interactive, ücretsiz yükseltmeye erişmek için PlayStation 4 sürümünün satın alınması gerektiğini belirtiyor. İstenirse, oyuncular satın alabilir Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi PlayStation 4 sürümünden yükseltme yapmak yerine doğrudan PlayStation 5’in PlayStation Store’undan.

OKU  KILLBUG adlı bu FPS'nin ne hakkında olduğuna dair bir tahminde bulunabilirsiniz.

Resmi Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi Soru-Cevap, fiziksel PlayStation 4 disk sürümünün de ücretsiz yükseltme için uygun olmadığını onaylar. Ne yazık ki, temel sürümlerden veri kaydedin Şehirler: Skylines transfer olmaz Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi çünkü çapraz kaydetme desteklenmez. Bu, oyunun PlayStation Plus sahiplerinin, yeniden düzenlemeyi PlayStation 5’te başlattıktan sonra önceki kayıtlı verilere erişemeyeceği anlamına gelir.

Bu yükseltme politikaları, mevcut oyunlarının yeni sürümlerini sabırsızlıkla bekleyen PlayStation Plus aboneleri için bir hayal kırıklığı kaynağıdır. Hayal kırıklıklarına rağmen, bazı kullanıcılar neden Şehirler: Skylines diğerleri yükseltme uygulamasının mevcut oyuncuların daha büyük bir bölümünü içermesi gerektiğine inanırken, ücretsiz yükseltmeye erişmek için satın alınması gerekir.

Cities: Skylines Yeniden Düzenlendi PlayStation 4 ve Xbox One’da uygulanması mümkün olmayan ilgi çekici teknik iyileştirmeler içerir. Sonuç olarak, remaster’ın iyileştirmelerinin çoğu mevcut PlayStation Plus sahipleri tarafından kullanılamaz. Şehirler: Skylines. PlayStation Store’dan dijital bir kopya satın almak, popüler şehir kurma oyununun hayranları için şu anda ilerlemenin tek yolu gibi görünüyor.

Şehirler: Skylines şu anda Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

OKU  Smogon, Pokemon Scarlet ve Violet Competitive'den Terastallization'ı Yasaklamayı Düşünüyor

DAHA: Bir Şehir Zamanı: Skylines 2

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.