Oyun Haberleri

Toasterball bir tür pong gibidir, ancak kürek yerine tost vardır.

Toasterball bir tür pong gibidir, ancak kürek yerine tost vardır.

hiç sordun mu kendine “Cesur Küçük Tost Makinesi bir spor filmi olsaydı ne olurdu?” HAYIR? Ben de, ama yine de işte Toasterball, profesyonel tenis veya pong benzeri bir sporda topları saptırmak için havaya tost atarak yarışan tost makineleriyle ilgili histerik görünümlü küçük bir parti oyunu. İster şahsen ister Steam’in Uzaktan Oynatma Birlikte Oynama özelliği aracılığıyla yerel çok oyunculu oyunun keyfine kesinlikle odaklanan fizik tabanlı bir spor benzeri oyundur. (yeni sekmede açılır).

Mağaza açıklamasında “Tost makinelerinin sporcu olduğu ve fizik yasalarının yalnızca bir öneri olduğu bu alışılmadık turnuvada arkadaşlarınıza karşı oynayın” yazıyor. Uygun biri bence.

Bir parti oyunu için iyi bir kurulum, ekmek kızartma makinenizdeki iki tost parçasından birini tutan iki düğmeli bir kontrol şeması. Ne kadar uzun süre basılı tutarsanız, patladığınızda o kadar yükselir. Tostunuz çıktığında tost makinesi atlar ve hareket etmenize izin verir.

Birisi puan aldığında, rastgele bir oyun varyantı devreye girer. Bunlar, bir maça gerçekten renk katan “Yeni top fiziği, lav çukurları, portallar, hareketli platformlar veya patlamalar” gibi şeylerdir. 18 tane gibi bir şey var ve bunlar “ekmek kızartma makinesinin boyutu veya tost sayısı gibi daha da fazla olasılık ekleyebilecek değiştiricilere” bağlı olarak oldukça farklılaşıyor.

Toasterball birkaç yıldır Erken Erişim’de ve 3 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. Lansmanın bir parçası olarak yeni haritalar, karşı oynanacak bir yapay zeka ve özel bir oyun modu alacak. Geliştiriciler ayrıca, tost makinesi tabanlı spor etkinlikleri için muhtemelen daha anlamlı ve elverişli olacak şekilde fiziği elden geçirdiler.

Toasterball, dört kişilik bağımsız ekip Les Crafteurs tarafından yapıldı. Bu onların ilk oyunu ve kendileri tarafından yayınlandı. Toasterball’u Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  Sanal bir ofiste çalışmaya çalışan insanlar kendilerini gerçek bir karmaşanın içinde bulmuşlardır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.