Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20’ye Gölge Atıyor

wwe 2k23 2k20 easter egg

WWE 2K23 şüphesiz bundan çok daha iyidir. WWE 2K20, ve bu, oyunun çok farkında olduğu bir gerçektir, çünkü NPC’ler ikinci başlıkla alay edebilir. WWE 2K20 o kadar kötü karşılandı ki, geliştirici bir yıl ara verdi, yani WWE 2K21 mevcut değil ve ile geri döndü WWE 2K22. Bu giriş mükemmel bir temel oluşturdu. WWE 2K23 üzerine inşa etmeye devam ediyor.


Bazı hayranların dikkatini çeken bir özellik, esprili NPC diyalogudur. Aslında, eğer özel diyalog var WWE 2K23 oyuncular, yorumcuların sıkıcı olduğundan şikayet edecekleri ve orada kimsenin olup olmadığını soracakları bir maç sırasında AFK’ye gider. Benzer bir şekilde, oyuncular alay eden NPC diyaloğunu tetikleyebilirler. WWE 2K20 başka bir yerde değilse, MyRise’ı oynamaları sırasında.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: WWE 2K23: İlk Kan Eşleşmesi Nasıl Oluşturulur

erken WWE 2K23MyRise “The Legacy” hikayesi, oyunculara bir sonraki için biraz mocap yapma görevi verilecek WWE 2K Performans Merkezinde oyun. Taraftarlar bunu eski oyunlardan geri dönen bir maç olarak görmeli, bir mocap kostümüyle güreşirken her zaman kıkırdamaya değer. Oyuncular ayrıca belirli hedefleri tamamlamakla görevlendirilir ve bunlardan birinde çok uzun sürerse, “2K20’den beri böyle bir oturum yaşamadık, evet” diyen bir NPC açılır.

OKU  Bu garip çift çubuklu nişancı oyununun kusursuz titreşimi beni büyüledi

WWE 2K20 çoğu zaman güreşçilerin bazen düpedüz kabus yakıtı olan şekillerde büküldüğünü ve performans gösterdiğini gören böceklerle dolu. Hareket ve eylemiyle ilgili birçok hata olduğu göz önüne alındığında, WWE 2K20 güreşçiler, oyunda bu Paskalya yumurtası/gölge atmaya sahip olmak oldukça uygun. Tabii ki, Visual Concepts her ikisinde de geliştiriciydi. WWE 2K20 Ve WWE 2K23, yani bunların hepsi iyi, kendini bilen bir eğlence. bu bir sır değil WWE 2K20 birçok nedenden dolayı cansızdı, ama bu artık geçmişte kaldı. WWE 2K23 seriyi ileriye taşımaya devam ediyor.

WWE 2K23 incelemeler genellikle olumludur. Çok benzediği yönünde şikayetler var. WWE 2K22yıllık spor oyunları için yaygın olan bir şey, ancak MyRise, MyGM’deki iyileştirmeler ve diğer şeylerin yanı sıra Vitrin Moduna benzersiz yaklaşım, hayranlar için kesinlikle her şeyden daha iyi oturdu. WWE 2K20.

WWE 2K23 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X\S için 17 Mart’ta çıkıyor.

DAHA FAZLA: WWE 2K23 Wargames Go-To Hile Maçı Olarak Cehennemdeki Hücrenin Yerini Alabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Final Fantasy 7 Rebirth Haber Güncellemesi 'Zamanlama Doğru Olduğunda' Gelecek