Oyun Haberleri

Yeni Remnant 2 fragmanı benim için anlaşmayı imzaladı: Bu büyük mor adamı vurmalıyım

Image for The new Remnant 2 trailer sealed the deal for me: I

Remnant 2 için zaten oldukça heyecanlıydım, ancak yeni Summer Game Fest fragmanı (aşağıda) başka bir ortak ekip oluşturma niyetimi belirledi. Ve geliştirici Gunfire Games bugün Remnant 2’nin Temmuz ayı sonunda çıkacağını duyurdu, yani çok uzun sürmeyecek.

Sondaki dev pürüzsüz mor adama bakın! Şimdi bu bir patron. Bir önceki oyun olan Remnant: From the Ashes da oyuncuları bazı tuhaf boyutlara gönderiyor, ancak tuhaflığın belirli bir kısmı yeşillik veya sudaki beklenmedik renklere bağlı. İşe yarıyor ve Remnant 2 bizi böyle yerlere geri götürüyor, ama daha da uzağa gittiğimizi görmekten memnunum. Uzay gibi, sanırım?

Nerede olursa olsun, robotlar var. Sık sık robotları sıkıcı bir düşman türü olarak bulurum, ancak bunlar oldukça karakterli görünüyor – bunlardan biri aşağı yukarı GLaDOS’un iblis yumurtası gibi görünüyor.

Burada söylenecek daha pek çok şey var: Matrix Sentinel görünümlü patron, tombul sivrisinek olayı, çok sevdiğim mor adam. Şaşırmak için daha fazla fragman izlemek istemiyorum ama daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız dün yayınlanan hikaye fragmanı sadece dünyaya bir giriş niteliğinde. Ne tür bir oyun olduğunu daha iyi anlamak için arketip fragmanlarına da göz atmaya değer ve dokuz dakikalık bir oynanış videosu da var.

First Remnant’ın tuhaflıkları ve kusurları vardı ama sessizce harikaydı ve umarım Remnant 2 beklentilerimi karşılar. GDC’de kısaca deneme şansım oldu ve oynadığım şeyi beğendim. Remnant: From the Ashes gibiyse, en iyi şekilde bir çift arkadaşla co-op olarak oynanır.

PC’de Remnant 2, 25 Temmuz’da Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak. Ayrıca PS5 ve Xbox Series X/S’de de mevcut olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Breath of the Wild Oyuncusu, Kılavuzsuz %100 Tamamlanma Yolculuğunda Haritanın Neredeyse Her Santimini Keşfetti