Oyun Haberleri

Söylenti: Dead Space 2 ve 3 Remake İlgisi Electronic Arts Tarafından Ölçülüyor

dead space 2 key art

Electronic Arts’ın yeniden yapımlara olan ilgiyi ölçtüğü bildiriliyor Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 3EA Motive’in yaptığına benzer şekilde ölü boşluk yeniden yap. için modern güncelleme alımı ölü boşluk şimdiye kadar çok etkileyiciydi. Korku serisinin geri dönüşü için duyulan heyecanın Electronic Arts’ın bir sonraki adımının ne olduğunu düşünmesine neden olması belki de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, şaşırtıcı olan şey, Electronic Arts’ın yeniden yapılıp yapılmadığından emin olmaması. Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 3 doğru seçimdir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Orijinal ölü boşluk 2008’de gösterime girdi ve bir korku başyapıtı olarak övüldü ve birçok ödül kazandı. Ancak, satış açısından istisnai bir performans göstermedi. Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 32011 ve 2013’te piyasaya sürülen , sonuç olarak ilk oyundan önemli ölçüde farklıydı. İkisi, eleştirmenlerce beğenilen yazarlar Warren Ellis, Rick Remender ve Antony Johnston’ı geride bıraktı ve daha çok set-parça korku ve çılgın aksiyona yöneldi. Franchise her ikisinden sonra rafa kaldırıldı Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 3satışları hayal kırıklığı yarattı.

İLGİLİ: Motive Studio, ‘Ölü Uzayı Daha Fazla Keşfetmek’ ile İlgileniyor

ölü boşluk şimdi geri döndü ve orijinal oyunun çıkışına oldukça benzer bir durumda. EA Motive’in çalışmaları ölü boşluk sıcak karşılandı, ancak satışların daha fazla ilerleme sağlayacak kadar yüksek olup olmadığı belli değil ölü boşluk bir kesinlik yansıtır. Electronic Arts, bir sonraki adımıyla ilgili yardım istiyor gibi görünüyor. Oyun geliştiricisi Dillon Rogers, Twitter’da EA’nın oyuncuların yeniden yapımlarla “ne kadar ilgileneceğini” soran bir anket düzenlediğini paylaştı. Ölü Alan 2 Ve Ölü Alan 3.

OKU  Nvidia, RTX 4060 lansman tarihini 29 Haziran'a getiriyor

Denkleme bir İngiliz anahtarı atmak şu ki, ölü boşluk remake geliştiricisi EA Motive, şimdiden başka bir büyük projeye imza attı. Marvel’in Demir Adamı Eylül 2022’de EA Motive’in bir sonraki projesi olarak duyurulmuştu. EA Motive’in önemli ölçüde büyümeden aynı anda iki AAA projesini birlikte geliştirmesi mümkün, ancak olası değil.

Electronic Arts kesinlikle başka bir stüdyo bulabilecek kapasitede değil. Ölü Alan 2 remake, ancak bu büyük riskler getirir. olup olmadığı belli değil Ölü Alan 2 ilki kadar başarılı olacak ölü boşluk remake veya yeni bir geliştiricinin EA Motive kadar gösterişli bir deneyim yaratıp yaratamayacağı.

Başka seçenekler de olduğundan, yeniden yapımlar Electronic Arts için en iyi yol olmayabilir. Electronic Arts, Square Enix’ten ilham alabilir son fantezi 7 ve yönlendir ölü boşluk yeni bir şeye doğru franchise. Konami’den esinlenilmiş olabilir ve Sessiz Tepelisanslama ölü boşluk birden fazla benzersiz küçük proje için dışarı. ölü boşluk geçmişi yeniden okumak zorunda değildir. Bu doğru kalabilir ölü boşluk‘ nin korku kökleri bir şekilde Ölü Alan 2 Ve 3 olmadı ya da bu sefer işlerin farklı yürümesini umabilirdi.

ölü boşluk şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: EA Motive’e Demir Adam’dan Sonra Dead Space 2 ve Dead Space 3 Verilmeli

OKU  'Trans Witches Are Witches' oyun paketleri, Hogwarts Legacy'yi protesto etmek için 79.000 doları aştı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.